MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Автоматска шише настроената - KC85

0.00ден Кол
бренд: One Touch™
код на производот: KC85
тежина: 0.235kg

Twizoff ™ Автоматска шише настроената ќе ви помогне да отворите речиси сите видови капи без напор. Twizoff ™ е лесен за употреба. Поставете го уредот на капачето од шишето што сакате да ја отворите и притиснете и држете Старт копчето. Клештите ќе изклинвам капачето и ќе ја развиваат за неколку секунди.

Апаратот работи со 2 АА алкални или презареждаеми батерии. 

• Се отвора шишиња автоматски
• Само со притискање на едно копче
• Се отвора и раскинува запечатување ленти за речиси сите големини шишиња
• Лесно за чистење
• Мали димензии и лесен за чување

слични производи