MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Автоматски апарат за облекување - KC69

950.00ден Кол
бренд: One Touch™
код на производот: KC69
тежина: 0.194kg

Подготовка на салата облекување никогаш не било полесно!

Со One Touch ™ Automatic salad dressing maker - Автоматско апарат за облекување ќе приготвувате омилени салата само со притискање на едно копче. Едноставно ставете омилени состојки во уливника, прицврстете автоматската мешалка, притиснете и држете го копчето, и после неколку секунди ќе имате совршено подготвен салата облекување.

Апаратот работи со 2 АА алкални или презареждаеми батерии. Комплетот вклучува 2 АА алкални батерии.

• тркалање дно за лесно чистење.
• Вклучува пластична колба за чување и приготвување на облекување.
• Незаменлив во семејната кујна.
• Вклучува облекување рецепти.
• Погоден за чистење во садови машина.

слични производи