MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

One Touch™ Автоматична купа за миене и сушене на салата - KC67

1880.00ден Жалам, но во моментов овој производ не е во парк.
бренд: One Touch™
код на производот: KC67
тежина: 0.950kg

One Touch™ Automatic Salad Wash & Spin - Автоматска првенство за перење и сушење на салата ќе ви помогне да ја измие и исушите вашата салата само со притискање на едно копче.

Automatic Salad Wash & Spin е вашиот верен пријател во кујната. Благодарение на оваа автоматска првенство веќе ќе можете не само да измиете и исушите вашата салата, но исто така и да ја фалсификувани рамномерно.

Апаратот работи со 2 C алкални или презареждаеми батерии.

• Циклус на миење и сушење
• Патентирана технологија мие салатата и
 Исплакнете нечистотиите и пестицидите
• Без напор, ги отстранува вишокот вода
• Додатоците во кошничката помагаат
 миењето на деликатни билки, зеленчук и овошје
• чешел за ориз, што служи за неговото миење
• Елегантен не лизга првенство за серивиране на веќе чистата салата

слични производи