MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

The Bean Автоматска отварачка за консерви - KC86

1415.99ден Кол
бренд: One Touch™
код на производот: KC86
тежина: 0.201kg

Со One Touch ™ The Bean Can Opener - Автоматска настроената веќе ќе можете да отворате конзерви само со притискање на едно копче, нема да има потреба да користите сила или да дупчат конзервирана си.

Притиснете го копчето еднаш во секое време да прекинете со сечење.

Апаратот работи со 2 АА алкални или презареждаеми батерии.

Карактеристики Предности

• Автоматски апарат
• Патентиран микро нож
• Едно притискање за запирање и пуштање
• Лесно подигнување на капакот на конзервата
преку прикачен магнет за уредот
• капакот на батериите се наоѓа на врвот
за полесен пристап

• Се отвора конзерва од сите големини и форми
• Без примена на сила или дупчење на конзервата
• Погодна за луѓе со слаби или артритични раце
• Без остри рабови по конзервата или капакот
• Лесно заменливи батерии
• Лесен, брз и паметен начин за отворање на конзервирана

 

 

слични производи