MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Zeal'n Fresh ™ капак за вшмукува - AL21

620.00ден Кол
код на производот: AL21
тежина: 0.239kg

Останала вечера? До утре нема да станува за јадење? Што трошењето!
Не и кога имате Zeal'n Fresh ™ капак!

Изработен целосно од силикон, Zeal'n Fresh ™ создава вакуум кој задржува храната свежа.
Стави вашиот Zeal'n Fresh ™ капак директно на плочата и притиснете го капакот надолу. Ова создава вакуум ефект и задржува храната свежа подолго. Кога капакот е здиплен, тој може да се користи за да се прекријат пица и др. Исто така може да се користи и како сад за салати и др. јадења.

Неговата способност да се свитка го прави лесен за чување. Има ознака за мерење на висината на јадењето.
Совршен за чинии со дијаметар 25.4 см или повеќе.

• Изработени од Силиконска Zeal'n Fresh ™ создава вакуум кога притискаше кон чинија
• Можност за менување на висината според храната за складирање
• Може да се користи како сад
• Преклопен за лесно складирање
• Совршен за чинии со дијаметар 25.4 см или повеќе
• Има закачалката
• Безбедно за чистење во машина за миење садови

слични производи